Recykling

Jesteśmy największą w Polsce firmą zajmującą się odzyskiem i recyklingiem odpadów w postaci opakowań z papieru i tektury, jak również odbiorem innych rodzajów makulatur oraz opakowań (w tym plastikowych).

Posiadamy własną sieć wyspecjalizowanych zakładów zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz własne fabryki papieru w Polsce i innych krajach świata.

Rozwój w zakresie projektowania

W naszych dziesięciu DesignStudio w Europie i w Chinach, za pomocą sprawdzonych metod i narzędzi, doświadczeni projektanci opracowują przyszłe rozwiązania opakowaniowe. Doświadczenie na wszystkich naszych rynkach obejmuje projekty opakowań dla właścicieli marek i detalistów praktycznie ze wszystkich sektorów. W celu wspólnego opracowywania nowych, innowacyjnych rozwiązań organizujemy co roku ponad 150 warsztatów projektowych wspólnie z naszymi klientami.

Rozwiązania oparte na innowacyjności

Innowacyjność jest jednym z fundamentów naszej firmy. Wraz z klientami i klientami naszych klientów tworzymy innowacyjne rozwiązania, które zaspakajają ich potrzeby i oferują wartość dodaną na zupełnie nowe sposoby.

Pages